Home Pro muže Dárky pro ženy – který vybrat a jak se trefit do vkusu?

Dárky pro ženy – který vybrat a jak se trefit do vkusu?

0
Dárky pro ženy – který vybrat a jak se trefit do vkusu?

Každá žena je jiná. Některá si potrpí na drahou kosmetiku, některá na krásné doplňky a jiné zase upřednostňují praktické dárky. Jak ale ženu správně odhadnout? Muži bývají často bezradní a vůbec netuší, jaký dárek zvolit. Není to tak složité, jak se může zdát!

Univerzální dárky

Univerzální dárky se hodí především v případě, že si opravdu nejste vůbec jisti, co koupit. Pokud sháníte dárek pro kolegyni, známou či někoho ze širšího okolí, koho vůbec neznáte, přichází na řadu právě dárek, kterým nemůžete nic zkazit. Jako dárek pro kolegyni se nabízí třeba dárková sada, dámská kosmetika nebo třeba velký dárkový koš.

Pokud si nemáte možnost zjistit, co přesně se bude dané ženě líbit, je lepší se nepouštět do složitých realizací. Co se týká dámské kosmetiky, tak má jistě žena svou oblíbenou značku, kterou vy třeba neznáte. Nic se neděje – nezoufejte. Krásnou sadou tělového mléka, sprchového gelu či pěny do koupele ženu potěšíte. Pozor však na make-up, líčidla a vůně. Tam má každá žena své jasné favority, které nelze jen tak snadno odhadnout.

Parfémy

Jak už jsme říkali, výběr vůně pro ženu je velmi ošemetná. Pokud jste žena a vybíráte parfém kamarádce či mamince, máte daleko lepší výchozí pozici než muž, který vybírá dárek pro svou manželku. Proč? Muži nejsou tolik vnímaví a většinou nepátrají po konkrétní značce parfému své milované. Naopak ženy se o parfémy zajímají více. Podle toho, jak ženu znají, dokážou odhadnout, zda dává přednost těžším vůním, kořeněným nebo naopak lehčím.

Elektronika

Tak v této oblasti jednoznačně excelují spíše muži. Pokud tedy víme, že potřebuje žena elektroniku, je muž právě tím, kdo dokáže vybrat ten nejlepší dárek. Ať už se jedná o analogové dámské hodinky, chytré hodinky nebo třeba počítač či tablet, mají muži lepší přehled. Pak už je jen důležité zvolit ten správný design a barvu.

Šperky a doplňky

Tady je potřeba se opět soustředit, co žena nosí. Nejprve ale zjistěte, zda není alergická na nějaký druh kovu. Poté zjistěte, které doplňky nejvíce střídá. Pokud má totiž své oblíbené náušnice, které nikdy neodkládá, velmi pravděpodobně je jen těžko vymění za ty od vás.