Home Rady a Návody <strong>Jak darovat oblečení a potěšit své blízké</strong>

Jak darovat oblečení a potěšit své blízké

0
<strong>Jak darovat oblečení a potěšit své blízké</strong>

Hledáte vhodný dárek pro své blízké? Sáhněte po oblečení a nebojte se koupit ani spodní prádlo. Poradíme vám, jak vybrat a jen neudělat chybu. Využijte toho, že oblečení je praktickým a funkčním, ale také designovým dárkem.

Jak vybrat

Nejdříve si rozmyslete, jaké oblečení chcete darovat. Víte, že má vaše kamarádka málo triček, chcete potěšit svého partnera novými bavlněnými trenýrkami nebo si netroufáte kupovat pánské spodní prádlo? Snažte se oblečení, včetně spodního prádla chápat jako funkční věc, která pomůže ke správnému držení těla.

Na co si dát pozor

Při výběru oblečení pro druhé musíte znát jejich přesnou velikost. Není nic horšího, než když koupíte něco, co druhý neobleče. Nebojte se o velikosti oblečení společně pobavit. Nemusíte se ptát napřímo. Stačí se zajímat o to, kde dotyčný například nakupuje, jaké velikosti mu sedí a klidně to podejte tak, že se spíš ptáte na radu, kde máte nakupovat vy sami. Poté zmiňte velikosti a řekněte, jakou máte vy. Poté už není těžké zeptat se na to, co potřebujete zjistit.

Tajná akce

Samozřejmě můžete svému protějšku, ale i sestře nebo mámě sáhnout do šatníku a podívat se, jaká velikost se zde nejčastěji objevuje. Tento způsob je jednoduchý a oceníte jej, pokud vybíráte svršky pro rodinu. U kamarádek nebo kolegů to už bude náročnější a většinou se jim do šatní skříně jen tak nepodíváte.

Barva a materiál

Sáhněte po oblečení, které bude vyrobeno z přírodního materiálu. Vsaďte na klasickou bavlnu, ať už vybíráte pyžamo, trička nebo dámské a pánské spodní prádlo. Co se týče barvy, měli byste znáte preference obdarovaného. Nebojte se ani vtipných potisků a osobitých dárků. Skvělým způsobem, jak potěšit partnera jsou například bavlněné trenýrky s obrázky.

Jak darovat

I když vás bude lákat oblečení zabalit jen do balícího papíru, můžete měkký dárek skrýt do krabice. Neprozrazujte se hned na první pohled a zabalte dárek originálně. Nebojte se ani vtipného balení například do tvaru bonbonu nebo jiného předmětu.