Home Rady a Návody Jesle na prodej: začněte v zavedeném prostředí

Jesle na prodej: začněte v zavedeném prostředí

0
Jesle na prodej: začněte v zavedeném prostředí

Hrozí vaší mateřské škole či jeslím zavření a vy marně hledáte nové prostory? Pokud jste ještě nenašli nové zázemí, které by bylo vhodné, pravděpodobně nehledáte na těch správných místech. Nehledejte nové prostory, dejte přednost těm, které jako mateřská škola či jesle sloužily, a tudíž jsou plně vybaveny, schváleny a připraveny k nastěhování. Zkrátka hledáte jesle na prodej? Těchto nabídek totiž existuje na internetu víc, než jste si mysleli.

Jesle na prodej? Žádný problém.

Začneme nejprve jeslemi. Ty jsou určeny pro ty nejmenší děti, které vyžadují péči chův. Pokud jste sháněli pouze vhodné prostory, změňte své hledání a zaměřte se přímo na jesle na prodej. Takových nabídek je na internetu celá řada a většinou jsou snadno dohledatelné podle klíčových slov: prodám jesle, práce v jeslích, hledám v práci v jeslích a podobně. A ve většině případů se jedná o plně vybavené vhodné nemovitosti.

Koupě jeslí je snadnější, než jste si mysleli

Jakmile narazíte na vhodný inzerát, odpovězte prodávajícímu na daný inzerát a kromě poznámky „koupím jesle“ se nezapomeňte zeptat na další podrobnosti. Kromě ceny je nutné zjistit, zda jsou plně vybaveny, kde se nachází a také důvod jejich prodeje

Prodej školky

Další kategorií prodeje jsou inzeráty s názvem „prodám školku“. I těch je celá řada a platí stejná pravidla jako při reakci na inzeráty s prodejem jeslí. A nemusíte se bát, ani pokud máte nouzi o personál. Lidí, kteří mají zájem o výkon práce v jeslích a mateřských školách, se najde spousta, pokud víte, kde hledat.

Nemovitostí, které sloužily jako jesle či mateřská škola je na realitním trhu celá řada. Stejně tak se zvyšuje poptávka po lidech, které láká v práce jeslích. Praha, Brno, Ostrava a další velká města se stávají ráji rodičů, kteří hledají pro svá batolata stále častěji místo, kde se o ně vyškolený personál postará, zatímco jsou v práci. Investice do jeslí či mateřinky se vám tedy rozhodně vyplatí.