Home Magazín Léčivé kameny

Léčivé kameny

0
Léčivé kameny

Minerální kameny jsou léčivé a mají pozitivní vlastnosti. Jsou karmické a působí příznivě na změnu vaší osobnosti, aby byla lepší a stali jste se úspěšnějšími. K tomu vám napomůžou kameny jako olivín, ametyst, onyx, pyrit nebo obsidián.

Olivín je světle zelený kámen, který vás naplní radostnou energií a přivede harmonii do vašeho života. Uklidňuje a čistí mysl i organismus.

Má dar přinášet rovnováhu a osvobozuje od neustálých výčitek a myšlenek, co jste mohli udělat v životě jinak.

Obsidián je kámen, který sloužil k obřadům. Odstraňuje duševní nerovnováhu, přináší nadhled, upravuje karmu, a dodává bezpečí.

Amazonit je karmický kámen. Dodá vám sílu řešit problémy, navozuje duševní klid, rovnováhu a harmonii. Je využíván k hledání sebe sama a objevení pravdy.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech. 

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o slavných malířích a malířkách, jako je například nizozemští umělci Rembrandt a Vincent van Gogh nebo mexická malířka Frida Kahlo.