Home Bydlení <strong>ÚKLID PO MALOVÁNÍ – SKONCUJTE SE STRACHEM JEDNOU PROVŽDY!</strong>

ÚKLID PO MALOVÁNÍ – SKONCUJTE SE STRACHEM JEDNOU PROVŽDY!

0
<strong>ÚKLID PO MALOVÁNÍ – SKONCUJTE SE STRACHEM JEDNOU PROVŽDY!</strong>

Přichází jaro a s ním i větší tendence na změnu. Nejen na vnitřní změnu, ale také na změnu svého domova, abyste prostor proměnili na nový a čistý.  Rozhodli jste se, že si vymalujete byt či pokoj, ale straší vás následný úklid? Vaše obavy jsou naprosto zbytečné. Po nepořádku po malířích si nemusíte lámat hlavu! Může vám s ním pomoci zamést kvalitně proškolená úklidová firma, která vás zbaví veškerých nečistot od barev z podlahy. Úklidové služby Praha a okolí vám pomohou se zbavit nepořádku po malování. Firma ,,Lepší úklid” vám nabízí i úklid po malování.

Kompletní úklid provádí za použití velmi kvalitních čistících prostředků, vysoce výkonných profesionálních průmyslových strojů. Kvalitní čistící přípravky si lehce poradí se zaschlou barvou nebo ztvrdlým cementem na podlaze a také chrání životní prostředí. Provádí také vyklízení půd, sklepů a jiných prostor, u kterých budete potřebovat zlikvidovat nashromážděný odpad. Součástí generálních úklidů je i odvoz odpadu na sběrná místa.

K malování patří také celkový úklid a s přicházejícími slunečními paprsky také mytí oken. Sluneční paprsky vytáhnou každou drobnou nečistotu  z vašich oken. Pokud by pro vás mytí oken bylo náročné s tímto problémem vám hravě pomůže firma ,,Lepší úklid”. Využijte služeb na mytí oken, které vám nabízí firma po Praze a okolí. Používají spolehlivé metody profesionálního čištění a mytí oken, rámů včetně žaluzií. Všichni naši zaměstnanci jsou proškolení, vzdělaní a certifikováni k výkonu prací. Uklízené plochy ošetřují vysoce kvalitními a účinnými pomůckami, včetně profesionálních čistících a úklidových přípravků. U všech prací dbáme na maximálně na ochranu životního prostředí. Zajistíme také výškové práce s použitím horolezecké techniky a jištění.