Home Rady a Návody Víte, čím udělat radost holčičce? Poradíme vám

Víte, čím udělat radost holčičce? Poradíme vám

0
Víte, čím udělat radost holčičce? Poradíme vám

Také už jste začali přemýšlet nad tím, jaké dárky letos koupíte vašim dětem k blížícím se Vánocům? Anebo vás čeká za měsíc, dva oslava narozenin vaší dcerky, a vy nevíte, jaký dárek jí věnovat, aby měla skutečně radost? Darovat můžete mnoho dárků, které budou slavit úspěch. Stačí si vybrat.

Panenky pro nejmenší i větší holky

Tak, jako kluci milují auta, motorky, letadla a vlaky, holčičkám udělají radost panenky. Podle věku dívenky můžete vybrat např. panenku látkovou, která je lehká, jemná, je ideální na mazlení se nebo společné usínání. Ocení ji především menší holčičky.

Pro větší holky vyberte třeba panenky Barbie, s nimiž se rády hrají holčičky už ve 4, 5 letech a radost z nich jim zůstává až do cca 10 – 12 let. Navíc k nim pak můžete koupit mnoho zajímavých a funkčních doplňků.

Vše na vlásky a parádění

Další možností je koupě česací hlavy. To pro případ, že vás chce vaše holčička stále česat. Malá kadeřnice a stylistka si bude moci zkoušet nové účesy na hlavě panenky, vaše vlasy budou ušetřeny.

Žádaným dárkem u holčiček jsou i sponky, gumičky a čelenky do vlasů, stejně jako další roztomilé ozdůbky, korálky, prstýnky a náramky. Anebo věnujte vaší dceři rovnou celý kostým, např. oblíbené Anny nebo Elzy, a o parádění, navlékání šperků a česání vlásků vaší princezny nebude doma nouze.

Kočárek jako nedílná součást pokoje

Také kočárek pro panenky by měla mít vaše dcerka. Může pak svou milou panenku povozit po zahradě, dvorku, nebo ji vzít rovnou na procházku ven.

Pro venkovní použití je skvělý i plastový zahradní domeček, v němž si holčička hojně pohraje. A když jí dovnitř pořídíte ještě dětskou kuchyňku, bude v domku a zároveň venku trávit spoustu času.

Bohatý výběr kvalitních a cenově dostupných hraček najdete v e-shopu Hawaj. Vyberte si a udělejte vašim dětem obrovskou radost.