Home Rady a Návody Vypadá mladší, než ve skutečnosti je. Jak to jen dělá?

Vypadá mladší, než ve skutečnosti je. Jak to jen dělá?

0
Vypadá mladší, než ve skutečnosti je. Jak to jen dělá?

Pokud jste si všimli, že někdo koho znáte, vypadá poslední dobou mladší, tak vás to může tak trochu nahlodat. Co se vlastně stalo nebo jaká změna nastala, případně jakou metodu používá, aby došlo k takovému omlazujícímu efektu? Možná vás to překvapí, ale i vy můžete vypadat mladší.

Co lze udělat pro mladší vzhled

Možná jste vyzkoušeli skvělou kosmetiku, ale tohle se vám stejně nepodařilo. Ačkoliv jste museli uznat, že i tak vypadáte na svůj věk skvěle, zvláště když zvolíte vhodné odstíny různých kosmetických přípravků. Tajemství je totiž ukryto trochu jinde, ale rozhodně vás může potěšit, že je dostupné i pro vás. Klinika estetické medicíny Praha má totiž připravené různé programy a zkrášlující metody, které právě nabízí tento výsledný efekt. Nejedná se o chirurgické operace, ale o daleko lepší způsoby, které si zamilujete. Jde to totiž velmi jednoduše a za pomoci přírodních a šetrných látek.

Jak navrátit rtům mládí

Ani tento proces není nijak složitý, jelikož se provádí za pomoci kyseliny hyaluronové. Zvětšení rtu kyselinou hyaluronovou je zcela bezpečné, a navíc velmi přirozené. Modelace není nijak náročná, zvláště když se svěříte do rukou specialistů. Po zákroku mohou být rty trochu nateklé, ale to se během pár dnů spraví a jejich vzhled bude mladší a díky správné hydrataci budou vypadat plně a přitažlivě a to i bez rtěnky.

Nicméně co by byly krásné rty na vrásčité tváři. V tomto případě si můžete zaskočit na niťový lifting, který poslední dobou skutečně zažívá velký nárůst klientů. K vašemu překvapení, tak této metody mohou využít i muži, proto i ve svém pokročilém věku mohou zachovat svůj mladistvý půvab. Lifting nitěmi je optimálním a minimálně invazním řešením, jak vypnout povislé kontury a kůži, která ztrácí svoji pružnost. Navíc lze dokonce ztenčit obličej, zvednout lícní kosti, odstranit druhou bradu nebo změnit tvar obočí. A to vše bez skalpelu a jizev.

A to dokonce platí i v případě operace očních víček. Zde se sice řezání nevyhne nikdo, protože je nutné odstranit povislou kůži a padající tuk, ale na druhou stranu se zde aplikují ty nejjemnější stehy, díky nimž nebudou vidět žádné jizvy. I takový zákrok velmi pomůže rozjasnit tvář a pomoci ji v mladém vzhledu.