Home Finance Znáte investiční aplikaci Trading 212 a odměňující appku Sweatcoin?

Znáte investiční aplikaci Trading 212 a odměňující appku Sweatcoin?

0
Znáte investiční aplikaci Trading 212 a odměňující appku Sweatcoin?

Investování je jakási forma spoření a zahrnuje nákup akcií, dluhopisů, podílových fondů, nemovitostí nebo jiných aktiv. Chcete začít obchodovat na Trading 212? 3 jednoduché kroky, jak se do toho pustit. A co je aplikace Sweatcoin? Jak funguje? Čtěte v článku.

Trading 212: Jak začít obchodovat?

Trading 212 je online brokerská služba, která vám umožní obchodovat s akciemi, ETF, forexem a kryptoaktivy. Začněte i vy pomocí několika jednoduchých kroků obchodovat na Trading 212.

  1. Vytvoření účtu.

Abyste mohli obchodovat, proveďte registraci. Navštivte webové stránky a klikněte na: „Zaregistrovat se“. Doplňte údaje jako jméno, e-mail, telefonní číslo, adresu a heslo. Jakmile je registrace dokončena, je třeba provést financování účtu.

  1. Financování účtu.

Účet můžete financovat bankovním převodem nebo kreditní/debetní kartou. Můžete také použít PayPal, Skrill nebo jiné platební metody. Po dobití účtu, můžete začít obchodovat.

  1. Vyberte si své aktivum.

Vybíráte-li aktivum, zvažte třídu aktiv. Trading 212 nabízí širokou škálu aktiv, včetně akcií, ETF, indexů, komodit, měn a dalších. Každá třída aktiv má jiné vlastnosti, jako je úroveň rizika, volatilita a potenciální výnosy. Před investováním je důležité, abyste pochopili rozdíly mezi jednotlivými třídami aktiv. 

Například akcie se vesměs považují za třídu aktiv s vyšším rizikem než ETF, ale také nabízejí potenciál vyšších výnosů. Stejně tak komodity jsou obvykle volatilnější než akcie a ETF, ale nabízejí příležitost, abyste těžili z cenových pohybů podkladového aktiva. 

Recenze Trading 212: Česká online investiční platforma, která vám nabízí přístup k více než 2000 aktivům, jako jsou akcie, ETF, kryptoměny, komodity a další. Platformu reguluje Česká národní banka. Trading 212 nabízí bezpečné prostředí pro obchodování, snadno se používá, má jednoduché a intuitivní rozhraní a poskytuje řadu investičních nástrojů a vzdělávacích materiálů. 

Díky nízkému minimálnímu vkladu dává Trading 212 přístup k široké škále trhů a tříd aktiv, což vám umožňuje diverzifikovat svá portfolia a využít příležitostí, které trhy nabízejí.

TIP: Předpokládaný vývoj bitcoinu je, podobně jako vývoj ceny plynu na burze, velmi spekulativní.

Co je aplikace Sweatcoin?

Sweatcoin, inovativní aplikace, která odměňuje uživatele za fyzickou aktivitu. Aplikaci Sweatcoin vyvinula britská společnost a stala se jednou z nejoblíbenějších v zemi.

Sweatcoin vás odmění digitální měnou (Sweatcoins), když dokončíte fyzické aktivity, jako je chůze, běh a jiné formy cvičení. Čím více cvičíte, tím více Sweatcoinů získáte. Ty pak použijete na nákup v obchodě aplikace či je vyměníte za reálné zboží a služby u zúčastněných prodejců.

Tato aplikace také přitahuje pozornost českých podniků, které nabízejí odměny a slevy uživatelům, kteří utrácejí Sweatcoiny. Jedná se například o slevy na obuv, členství v posilovně a další produkty související se zdravím a fitness. 

Závěr

K investování přistupujte zodpovědně, vždy je riziko ztráty peněz. Ze začátku je dobré, abyste se obrátili na někoho se zkušenostmi. Inovativní aplikace Sweatcoin nabízí zajímavou formu propojení virtuální měny a zdravého životního stylu.